تبلیغات
هیدرودرم شریك زیبایی شما! - برنامه مراقبت و محافظت از ناخن

جستجو

 

برنامه مراقبت و محافظت از ناخن

چهارشنبه 8 تیر 1390   11:58 ق.ظ

ابتدا سطح ناخن ها را کاملاً تمیز نموده و کلیه آثار بر جای مانده از لاک یا سایر فرآورده های ناخن را پاک نمایید:

جهت افزایش نرمی و انعطاف پذیری ناخن و پوست اطراف آن: شب ها به کمک برس یک لایه از روغن تقویت کننده ناخن هیدرودرم (Fortifying Oil) را بر روی تمام سطح ناخن و پوست اطراف آن مالیده و با حرکات دورانی ماساژ دهید تا کاملاً جذب گردد. روزها جهت افزایش مقاومت و استحکام ناخن ها از محلول استحکام بخش ناخن هیدرودرم (Nail Strengthener) استفاده فرمایید.

جهت افزایش مقاومت و استحکام ناخن: روزی یکبار، تمامی ناخن ها را به کمک برس با یک لایه نازک از محلول استحکام بخش ناخن هیدرودرم (Nail Strengthere) پوشانده و یک دقیقه صبر کنید تا کاملاً خشک گردد. به منظور حصول نتیجه بهتر، استفاده شبانه از روغن تقویت کننده ناخن هیدرودرم به همراه مصرف روزانه این فرآورده توصیه میگردد.

جهت افزایش رشد ناخن: در طی شبانه روز یکبار، مقدار کافی از محلول محرک رشد ناخن هیدرودرم (Nail Growth) را از طریق برس بر روی سطح ناخن و پوست محل رویش در قاعده ناخن مالیده و به کمک انگشت شست و با حرکات دورانی، بخش تحتانی ناخن را به آرامی ماساژ دهید تا خوب جذب گردد.

جهت صاف و یکدست نمودن سطح ناخن: به کمک برس یک لایه از محلول ترمیم کننده ناخن هیدرودرم (Nail Repair and Ridge Filler) را بر روی تمام سطح ناخن مالیده و اجازه دهید تا محلول کاملاً خشک گردد. چنانچه در سطح ناخن ها فرورفتگی و خطوط عمیق وجود دارد مصرف را به روش قبلی مجدداً تکرار نمایید. در صورت عدم استفاده از لاک ناخن، مصرف محلول خشک کننده سریع لاک ناخن هیدرودرم بر روی این فرآورده سبب درخشندگی و براقیت هر چه بیشتر ناخن گردیده و به حفظ زیبایی آن کمک شایانی می نماید.
توجه: از مالیدن این محصول بر روی ناخن هایی که با فیلم های روغنی پوشیده شده اند خودداری فرمایید.

جهت از بین بردن پوست های زائد اطراف ناخن: یک بار در هفته، پس از شستشوی دست ها به کمک آب گرم و صابون، به مقدار کافی از محلول از بین برنده پوست های اطراف ناخن هیدرودرم (Cuticle Remover) را از طریق برس بر روی بافت های اضافی اطراف ناخن مالیده و اجازه دهید محلول به مدت یک دقیقه باقی بماند. سپس به کمک میله مخصوص مانیکور پوشیده شده با پنبه، بافت های اضافی اطراف ناخن را به عقب هدایت کنید.
سپس مجدداً دست ها را به کمک آب گرم فراوان و صابون، تمیز و خشک نمایید. جهت افزایش انعطاف پذیری و الاستیسیته ناخن و همچنین حفظ رطوبت  و نرمی کوتیکول اطراف آن، مصرف روغن تقویت کننده ناخن هیدرودرم (Fortifying Oil) بصورت روزانه توصیه می گردد.

جهت از بین رفتن عادت به دهان بردن انگشتان، جویدن ناخن و مکیدن انگشت: یک روز در میان، تا توقف کامل عادت مذکور، مقدار کافی از لاک جلوگیری از جویدن ناخن هیدرودرم (No More Bite) را از طریق برس بر روی تمام سطح ناخن و پوست اطراف آن بمالید. مصرف را مجدداً به روش قبلی تکرار نموده و اجازه دهید تا محلول کاملاً خشک گردد. جهت افزایش سرعت رشد ریشه ناخن و تقویت آن، همچنین حفظ زیبایی و شفافیت بیشتر ناخن، مصرف روزانه از محلول محرک رشد ناخن هیدرودرم (Nail Growth) به همراه این فرآورده توصیه می گردد.
توجه: از مالیدن این محصول بر روی ناخن هایی که با فیلم روغنی پوشیده شده اند خودداری فرمایید.

جهت تثبیت رنگ لاک و دوام آن، افزایش براقیت و درخشندگی ناخن: هر ۳ روز یکبار یا پس از خشک شدن کامل لاک ناخن، به کمک برس یک لایه از محلول خشک کننده سریع لاک ناخن هیدرودرم (Top Coat Fast Drier) را بر روی تمامی سطح ناخن و همچنین سطح زیرین لبه آزاد ناخن بمالید. در صورت عدم استفاده از لاك ناخن، استفاده از محلول ترمیم كننده ناخن هیدرودرم (Nail Repair and Ridge Filter)، قبل از مصرف محلول خشك كننده سریع لاك ناخن هیدرودرم علاوه بر افزایش درخشندگی و براقیت، به حفظ سلامت، زیبایی و یكنواختی ناخن كمك شایانی می نماید.

فرآورده های تخصصی مراقبت از ناخن هیدرودرم:


نوشته شده توسط : پارس حیان