تبلیغات
هیدرودرم شریك زیبایی شما! - لوسیون ضد آفتاب SPF30 فاقد چربی هیدرودرم

جستجو

 

لوسیون ضد آفتاب SPF30 فاقد چربی هیدرودرم

سه شنبه 28 تیر 1390   10:09 ق.ظ

فرآورده های ضدآفتاب هیدرودرم

لوسیون ضد آفتاب SPF30 فاقد چربی هیدرودرم مناسب برای پوست های چرب و جوشدار

این فرآورده دارای ۵ ستاره در سیستم اندازه گیری Boots Star Rating میباشد. (UVA/UVB-Ratio=0.94)
بازتابنده های فیزیكی موجود در این فرآورده مانند تیتانیوم دی اكساید به همراه جاذب های پرتوهای ماورای بنفش از پوست در برابر كلیه طول موج های اشعه ماورای بنفش نور خورشید (UVA  و UVB) محافظت می نمایند. این فرآورده فاقد چربی (Oil Free) بوده و در فرمولاسیون آن از هیچ یك از روغن های گیاهی و معدنی كومدوژن استفاده نگردیده، ضمن آنكه سایر تركیبات آن نیز همگی Non Comedogenic می باشند و جهت استفاده افراد دارای پوست های چرب، جوشدار و مختلط كاملا مناسب و سازگار می باشد.

لوسیون ضد آفتاب SPF30 فاقد چربی هیدرودرم در برابر نور پایدار بوده و به هنگام تعریق و شستشو با آب معمولی از سطح پوست زدوده نمی شود. عصاره هاماملیس موجود درفرآورده به كمك خواص آنتی باكتریال خود و با جلوگیری از تكثیر باكتری ها مانع بروز جوش های صورت گردیده و به بهبودی جوش های موجود نیز كمك شایانی می نماید. ویتامین های C و E با تقویت سنتز كلاژن موجب انعطاف پذیری پوست، مهار پیگمانتاسیون كاهش اثر عوامل نامطلوب جوی بر روی پوست و جلوگیری از ایجاد چین و چروك های سطحی در پوست میگردند.

ژل آلوئه ورا و بیزابولول با كاهش التهابات ناشی از اشعه ماوراء بنفش نور خورشید و كمك به فرآیند ترمیم پوستی، سبب بهبود ساختار پوست می گردند. این لوسیون به راحتی توسط پوست های چرب جذب گردیده و با از بین بردن براقیت پوست در افراد با پوست های چرب، آكنه ای و مختلط، لایه ای محافظ، زیبا و یكنواخت را بر جای می گذارد.

وزن خالص: ۷۵ گرم


نوشته شده توسط : پارس حیان