تبلیغات
هیدرودرم شریك زیبایی شما! - مرطوب کننده قوی لب هیدرودرم

جستجو

 

مرطوب کننده قوی لب هیدرودرم

چهارشنبه 14 تیر 1391   12:20 ب.ظ

مرطوب کننده قوی لب هیدرودرم

اپیتلیوم پوشاننده لب ها در مقایسه با پوست سایر نقاط بدن به طور طبیعی نازک تر بوده و فاقد غدد مولد عرق و غدد سباسه می باشد به همین جهت در برابر عوامل نامطلوب داخلی و خارجی مقاومت کمتری داشته، به راحتی پوسته پوسته گردیده و دچار ترک خوردگی می گردد. دهیدراتاسیون، کمبود آهن و ریبو فلاوین، سندرم شوگرن، بیماری کاوازاکی، ایکتیوز، آتوپی، نارسایی کلیه و همودیالیز و اقزایش سن از مهم ترین علل آندوژن محسوب می گردند. از علل اگزوژن می توان به باد، سرما، آفتاب، خیس نمودن متناوب لب ها، عوارض جانبی ناشی از درمان های داروئی (مخصوصاً داروی راکوتان Roaccutane که جهت درمان آکنه شدید توصیه می شود، کورتون ها و داروهایی که جهت شیمی درمانی استفاده می شود) و مصرف برخی غذاها و حساسیت به رژ لب اشاره نمود.

علل فوق با آسیب رسانی به اپیدرم سبب کاهش محتوای آب در Stratum Corneum می گردند که به دنبال آن خشکی، پوسته پوسته شدن، قرمزی و التهاب، ترک خوردگی و شقاق، تورم و در برخی موارد خارش ظاهر می گردد که در صورت عدم درمان می تواند منجر به ایجاد عفونت در لب ها گردد.

مرطوب کننده قوی لب هیدرودرم حاوی کمپلکس مرطوب کننده، بازسازی کننده و التیام بخش سبب حفظ و افزایش رطوبت لب ها به مدت طولانی گردیده و با محافظت از لب های خشک و آسیب دیده در برابر شرایط نامطلوب آب و هوایی در پیشگیری و درمان ترک خوردگی ها و شقاق های لب ناشی از کلیه عوامل آندژون و اگزوژن نقش اساسی ایفا می نماید.

HYDRODERM
http://www.hydroderm.ir
info@hydroderm.ir


نوشته شده توسط : پارس حیان