جستجو

 

مسابقه هیدرودرم

شنبه 14 بهمن 1391   03:41 ب.ظ

معادل فارسی كرم CICAFADE هیدرودرم كدام است؟
 
 
الف) بازسازی كننده هیدرودرم
ب) روشن كننده و ضد لك هیدرودرم
ج) كرم دورچشم هیدرودرم
د) كرم موبر هیدرودرم
 
 
پاسخ گزینه صحیح را به همراه مشخصات كامل خود شامل نام و نام خانوادگی ،آدرس دقیق پستی ،تاریخ تولد و شماره تلفن همراه خود به آدرس اینترنتی info@hydroderm.ir ارسال نمایید.
 


نوشته شده توسط : پارس حیان

مشاوره رایگان پوست و مو

شنبه 14 بهمن 1391   03:39 ب.ظ

به ما ایمیل بزنید تا از مشاوره رایگان متخصصین ما در زمینه پوست و مو بهره مند شوید.

http://www.hydroderm.ir

info@hydroderm.ir


نوشته شده توسط : پارس حیان

کرم موبر صورت هیدرودرم

شنبه 14 بهمن 1391   03:37 ب.ظ

کرم موبر صورت هیدرودرم

جهت از بین بردن آسان و سریع موهای زائد صورت، به ویژه نواحی اطراف لب ها، گونه ها، چانه و رستنگاه مو در پیشانی و کمک به حفظ لطافت و رطوبت پوست، بدون ایجاد خارش، التهاب و بوی نامطبوع.

ایجاد موهای ناخواسته ممکن است بر روی نواحی از صورت از جمله لب فوقانی، چانه، گونه ها، رستنگاه مو در پیشانی و گوش ها رخ می دهد که به ویژه برای خانم ها امری ناخوشایند می باشد. این امر عمدتاً تحت تاثیر عوامل هورمونی و ژنتیکی است. پر موئی یا هیرسوتیسم یکی از بیماری خاص بانوان می باشد که به علت افزایش سطح هورمون های مردانه در آنان اتفاق می افتد و خود با افزایش موهای ناخواسته بر روی صورت و بدن که عموماً از نوع موهای ترمینال می باشد نمایان می سازد. امروزه روش های متنوعی جهت برطرف نمودن موهای ناخواسته صورت وجود دارد یکی از بهترین و ایمن ترین روش ها استفاده از کرم های موبر مناسب می باشد. لابراتوار پارس حیان تولید کننده فرآورده های تخصصی در زمینه بهداشت پوست و مو، موفق به تولید کرم موبر صورت هیدرودرم گردیده است.


نوشته شده توسط : پارس حیان