تبلیغات
هیدرودرم شریك زیبایی شما! - مطالب تیر 1391

جستجو

 

کرم دور چشم هیدرودرم

شنبه 24 تیر 1391   10:56 ق.ظ

کرم دور چشم هیدرودرم

بر پایه لیپوزوم آلفائیدروکسی اسید حاوی کمپلکس ضدچروک و تقویت کننده، جهت برطرف نمودن چین و چروک، کاهش پف کردگی و سیاهی اطراف چشم.

پوست اطراف چشم ها نسبت به سایر نقاط بدن ظریف تر، حساس تر و شکننده تر می باشد به همین جهت اولین علائم پیری پوست در اطراف چشم ها بروز می کند. پوست دور چشم دارای غدد سباسه نبوده و عموماً در معرض خشکی و سایر مشکلات از قبیل چین و چروک، تیرگی و پف کردگی قرار دارد. عوامل متعددی نظیر اشعه ماورای بنفش نور خورشید، افزایش سن، آلودگی هوا، کشیدن سیگار، کم خوابی و تغذیه نامناسب در بروز پیری زودرس پوست اطراف چشم ها و ایجاد چین و چروک، تیرگی و پف کردگی در این ناحیه موثر می باشند. در اثر کاهش ضخامت پوست و نمایان شدن عروق زیرین، تیرگی اطراف چشم ها به وجود می آید و به مرور زمان خطوط باریک در اطراف چشم ها پدیدار شده که با افزایش و عدم رسیدگی مناسب عمق و اندازه آن ها افزایش می یابد. به همین جهت مراقبت از پوست اطراف چشم ها از سنین جوانی ضروری است. لابراتوار پارس حیان به عنوان واحد پیشرو در امر تولید فرآورده های تخصصی در زمینه بهداشت پوست و مو، کرم دور چشم هیدرودرم را تولید و عرضه نموده است.

HYDRODERM
http://www.hydroderm.ir
info@hydroderm.ir


نوشته شده توسط : پارس حیان

مرطوب کننده قوی لب هیدرودرم

چهارشنبه 14 تیر 1391   12:20 ب.ظ

مرطوب کننده قوی لب هیدرودرم

اپیتلیوم پوشاننده لب ها در مقایسه با پوست سایر نقاط بدن به طور طبیعی نازک تر بوده و فاقد غدد مولد عرق و غدد سباسه می باشد به همین جهت در برابر عوامل نامطلوب داخلی و خارجی مقاومت کمتری داشته، به راحتی پوسته پوسته گردیده و دچار ترک خوردگی می گردد. دهیدراتاسیون، کمبود آهن و ریبو فلاوین، سندرم شوگرن، بیماری کاوازاکی، ایکتیوز، آتوپی، نارسایی کلیه و همودیالیز و اقزایش سن از مهم ترین علل آندوژن محسوب می گردند. از علل اگزوژن می توان به باد، سرما، آفتاب، خیس نمودن متناوب لب ها، عوارض جانبی ناشی از درمان های داروئی (مخصوصاً داروی راکوتان Roaccutane که جهت درمان آکنه شدید توصیه می شود، کورتون ها و داروهایی که جهت شیمی درمانی استفاده می شود) و مصرف برخی غذاها و حساسیت به رژ لب اشاره نمود.

علل فوق با آسیب رسانی به اپیدرم سبب کاهش محتوای آب در Stratum Corneum می گردند که به دنبال آن خشکی، پوسته پوسته شدن، قرمزی و التهاب، ترک خوردگی و شقاق، تورم و در برخی موارد خارش ظاهر می گردد که در صورت عدم درمان می تواند منجر به ایجاد عفونت در لب ها گردد.

مرطوب کننده قوی لب هیدرودرم حاوی کمپلکس مرطوب کننده، بازسازی کننده و التیام بخش سبب حفظ و افزایش رطوبت لب ها به مدت طولانی گردیده و با محافظت از لب های خشک و آسیب دیده در برابر شرایط نامطلوب آب و هوایی در پیشگیری و درمان ترک خوردگی ها و شقاق های لب ناشی از کلیه عوامل آندژون و اگزوژن نقش اساسی ایفا می نماید.

HYDRODERM
http://www.hydroderm.ir
info@hydroderm.ir


نوشته شده توسط : پارس حیان

کرم مرطوب کننده هیدرودرم

دوشنبه 12 تیر 1391   11:35 ق.ظ

 

کرم مرطوب کننده هیدرودرم

جهت تامین رطوبت مورد نیاز پوست دست و صورت.
در بین انواع پوست ها، افرادی كه دارای پوست خشك می باشند از فراوانی زیادی برخوردارند. خشكی پوست عمدتا ناشی از به هم خوردن تعادل در میزان و چربی پوست ایجاد می گردد و عوامل متعددی در به وجود آمدن این حالت نقش دارند. مواجهه طولانی مدت با اشعه ماوراء بنفش نور خورشید، شرایط جوی نامطلوب نظیر سرما، گرما و خشكی هوا، عادات غذائی نامناسب، افزایش سن، آلودگی هوا، مصرف بعضی از دارو ها و یا استفاده از مواد شوینده نامرغوب و غیر استاندارد از دیگر عوامل تشدید كننده خشكی پوست می باشند. پوست خشك عموما ظاهری مات، پوسته پوسته، زبر و خشن داشته و فاقد درخشندگی لازم است و به علت ایجاد خطوط ناشی از خشكی، پوست ظاهری ناخوشایند به خود می گیرد. در موارد خشكی متوسط تا شدید، خارش و التهاب نیز ایجاد می گردد. لابراتوار پارس حیان به عنوان واحد پیشرو در تولید فرآورده های تخصصی در زمینه بهداشت پوست و مو، كرم مرطوب كننده هیدرودرم را جهت تامین سریع رطوبت پوست و تجدید لایه چربی آن تولید و عرضه نموده است.

HYDRODERM
http://www.hydroderm.ir
info@hydroderm.ir


نوشته شده توسط : پارس حیان